קרן חירום לאירועי 7 באוקטובר 2023

קרן החירום 'לב-עוטף' הוקמה בעקבות אירועי 7 באוקטובר כדי לתמוך ולסייע בכל הנדרש לשיקום החוסן האישי והמשפחתי של נפגעי השבת השחורה.

פעילות הקרן מתבססת על שיתופי פעולה נרחבים המאפשרים תמיכה בכל מה שנחשב 'ייחודי', ש'נופל בין הכיסאות' או כמענה משלים לממומן על ידי המדינה. 

התמיכה מוענקת על-ידי צוותים מקשרים הפועלים בשטח.

'לב-עוטף' הוקמה בעמותת גנ"ת בנשיאות איל וולדמן שאיבד את בתו דניאל ובן-זוגה נועם במסע הרצחני בעוטף עזה.

מסקרן? אתם מוזמנים לקחת חלק ביוזמות הנבנות בהתאם לצרכים העולים מהשטח.

תמכו בפרויקט הקרוב ללבכם

חבילת תמיכה טיפולית מקיפה, הרואה את מכלול המשאבים, המענים והצרכים הנדרשים לשיקום מיטבי של נפגעי 7/10 עד גיל 24, פדויי השבי ומשפחתם.  התוכנית מגובשת ומותאמת באופן ייחודי לכל משפחה על ידי צוות מתכלל בשילוב כלל הגורמים המטפלים.

תוכנית מעטפת, הרואה את צרכי השיקום כמכלול כוחות יחודי לכל אחד ואחת, מעניקה כלים המאפשרים עצמאות ורווחה נפשית לטווח ארוך.

התכנית פועלת בשיתוף פעולה עם מקימי המערך ההתנדבותי 'אתכם' בראשות האלוף במיל' מאיר כליפי וגורמים מלווים נוספים. 

כל ההכנסות מרכישת תיקי #יוצריםתקווה מיועדות במלואם לתכנית 'מעטפת'

'אור גדול', אמיר דדון | כוראוגרפיה: נועה טרנר | רקדנים: מאיה יהב והלל בן-צבי |
בימאית: יעל רוזן | ארט: תמר גלנט

חוויות אירועי 7 באוקטובר נטמעו בגוף של כל מי שנחשפו אליהם בדרך זו או אחרת.  מחקרים של העשור האחרון הוכיחו כי הדרך המיטבית לצמוח מתוך חוויות משבר תלויה גם בעיבוד הגופני. 

בתום כ 200 שיעורים מרגשים למפונות שדרות ואופקים ששהו בירושלים – צוות החוסן בתנועה של עמותת גנ"ת מרחיב את העשייה של החודשים האחרונים ומציע טיפולים פרטניים וקבוצות טיפוליות לקהילות הדרומיות שנפגעו באירועי 7/10.

כדי להעביר את מוקד העשיה לעוטף עזה ולסבסד קבוצות טיפוליות לילדים ונוער – נזדקק לעזרתכם,

יחד ניצור אור גדול.

פרוייקטים נוספים

הרופאים בחזית, מילואימניקים ברובם, מצילים את חיי הלוחמים תוך מתן טיפול ראשוני בשטח ופינויים לבתי החולים בעורף, כשהם נדרשים לציוד ספציפי. קרן 'לב-עוטף' העבירה ציוד רפואי בהתאם לצרכים דחופים שעלו מהחזית בנדיבות הסוכנות  UJA. ניהול: דר' דנה נירי, בית החולים איכילוב, דר' דוד שטראוס "רופאים במלחמה".